Kedimi Sut İle Mi Kuru Mama İle Mi Beslemeliyim Henuz 1 Aylik

Kedimi kafe sahibinden sahiplendim annesizdi ve acikcasi orada pek mutlu degil gibiydi. Kafenin sahibi kediyi vet e goturdugunu henuz asi icin kucuk oldugunu ve 1 aylik oldugunu söyledi. Ayriyetten maması icinse kuru mamayi sut veya su ile yumusatarak ver demisti ama hic anne sutu emdi mi bilmiyorum 2 haftadir oradaydi o kedi o yuzden acaba mamayi kesip sut tozu ile beslesem mi biberonla? Yoksa devam mi etsem ayni sekilde en dogrusu nedir hic bu kadar kucuk bir bebege bakmamistim > > quote here