Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Royal canin maması nasıl

ilanekle
ilanekle

8389


Aslında profine kullanmak istiyordum ama bulmakta zorlanıyorum bu nedenle royal canin düşünmeye başladım. Nasıl bir mama? Önerdiğiniz başka mama var mı?
Mamalar hakkında çok araştırdım ve neredeyse tüm mamalar hakkında bir kötüleme var bu yüzden kullandığınız mama hakkında bilgi verebilir misini?

24 Cevap

Ametist01
Ametist01

202


N&d düşük tahıllı kuzulu ve yaban mersini veya britcare in yeni serisinin içeriği de güzel tamamen doğal yöntemlerle korunan mamalar ve yıllardır nd kullanırım hiçbir sorunla karşılaşmadım aksine tüy dökümünü epey azalttı.

Gofretsla
Gofretsla

116585


royal canın kailtesizdir. aslında profıne çok güzel bir mamadır.eğer petshoplardan bahsediyorsanız profıne bulmak çok zor ama internetten alabilirsiniz ben epttavm de gördüm birde gitti gidiyorda gördüm epttavmde 140,gittigidiyorda en düşük fiyat 180 tl zaten ikisinin içeriğine baktığınız zamanprofıneın daha iyi olduğunu görebilirsinz lütfen royal canın denilen içerisinde şeker pancarı,3 çeşit tahıl,et oranı %20 olan vetuz bulunduran mamayı almayınız. veterineriniz royal canın,hılls,proplaN ÖNERecektir. sakın veterinerinize mama konusunda güvenmeyiniz

turew
turew

369


Acana kullanmıştım kaliteli diye köpeğim 1 yaşına gelene kadar da tüm çeşitlerini denedim hep tüy sorunu yaşıyorduk, 1 yaşı tam bitti tüy dökümünden çok şikayetçiydim royal canin cavalier king charles ı kullanmaya başladım, ne bir tüy dökümü yaşıyorum, ne iştahsızlık ne de her hangi olumsuz bir şey. sorsanız tüm kullanıcılar şu mama iyi şu kötü şöyle böyle diye atıp tutarlar.internette de analizleri var fakat bizzat yaşayarak neyin ne olduğunu daha iyi anladım. bence siz de bir kaç mama deneyerek köpeğiniz için hangisinin daha ideal olduğunu anlayacaksınız.sonrasında da mamasını değiştirmeyin,iyi gelenle devam edin. sevgiler..
(bu arada geçen sene 18 yaşında vefat eden köpeğim vardı, o zamanlar ne tahılsız mama ne de bu kadar mama çeşidi vardı.herhangi bir hastalığa yakalanmadan öldü malesef. ona proplan hills ve royal canin verdik kuru mama olarak ama onun dışında genelde ev yemeği hazırladık, bilginiz olsun:))

hazalsenol
hazalsenol

2875


Kedim doğduğundan beri royal canin ile besleniyor ( gelişim aşamalarına göre) ve gayet sağlıklı bir kedi. Tavsiye ediyorum dışkı kokusu da kesinlikle olmuyor. Hangi veterinere götürdüysem değiştirmem yönünde bir dönüt almadım

hazalsenol
hazalsenol

2875


Royal canin ile köpeklerini besleyen arkadaşlarım da var onlar da gayet memnun

hazalsenol
hazalsenol

2875


Ancak her dostumuz özeldir bu yüzden küçük miktarlar ile deneyerek karar verin

ilanekle
ilanekle

8389


Evet haklısınız en iyisi denemek. Royal canin ile denemeye başlayacağım eğer gerçekten gofretsla arkadaşımızında dediği gibi sorunlar varsa biraz etle falan karıştırırım et oranını yükseltirim. Normalde evde yemek yapıp beslerdim ama sonra bazı yorumları tüm besin ihtiyaçlarını alamadığını fark ettim bu nedenle kuru mamaya geçiş yapmak istiyorum.

ilanekle
ilanekle

8389


Lütfen gene kullandığınız ve memnun kaldığınız mamalar hakkında buraya bilgi verin.
Teşekkürler...

ilanekle
ilanekle

8389


Bide bir ara yorum okumuştum baya korkutmuştu. N&d maması kristallenmemi ne yapmış köpeği hasta olmuş. Biraz uydurma gibi geldi böyle bir şey yok dimi.

Gofretsla
Gofretsla

116585


Yok kesinlikle n&d çok güzel mamadir

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
2388 Görüntüleme
24 Cevap
2 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor