Balkon

dollfacepersian

Merhaba arkadaşlar,kedim bu aralar balkona takmış durumda.Balkon kapısını deli gibi tırmalamadığını görünce beraber balkona çıktık. Benim gözetimimde 10 dakika falan balkonda durdu.
Balkon da herhangi bir koruma olmadığı için kapı hep kapalı duruyor ve ara sıra göğüs tasması ile çıkartıyordum. Artık tasma ile çıkmak istemiyor.
Balkon için güvenlik önlemi alıp tek başına girip çıkmasını istiyorum.
Takıp çıkarılabilecek bir şey istiyorum kira da oturduğum için. ******* ta şöyle bir ürün gördüm. http://www.*******.com.tr/cat-safety-net-bite-resistant-wire-reinforced-55021
Sizce bu ürün nasıl? Başka önerileriniz varsa paylaşın lütfen