Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

Dostumuz Kalıcı Yuvasına Kavuştu!

Artık onun sıcak bir yuvası ve eminizki onu çok seven sahipleri var. Ona bu şansı yaratmak için ilanı veren JIJOCAN, iyi ki varsın!

İnsan delisi, Kangal kırması çok zeki bir evlat (Bursa içi)

Sen de yardım et:   Paylaş   Tweet'le

İnsan delisi, Kangal kırması çok zeki bir evlat (Bursa içi) fotoğraf

Zöngür uzun zamandır korumamız altında olan harika bir evlat. Muhtemelen şuan 4-5 yaşlarında. Onula yolumuz yeni doğum yapmış yavrularını emzirirken çakıştı ve sonra hiç ayrılmadık.

Kapıları açabilme gibi özel bir yeteneği var, çok sevecen, aşırı zeki ve söz dinleyen bir candır. Aşırı enerji dolu, heyecanlı, eğlenceli ve çok oburdur :)) Ev yaşamına gayet uyumlu olmakla birlikte bahçeli ev onun için daha uygun olacaktır.

Tarla bekçiliği için aramayınız.

Ömrünce sevileceği, bakımlarının aşılarının yapılacağı bir yuvası olur musunuz? Tek istediği bir kap yemek ve bir kap su ve sonsuz sevginiz. Mutlu olacağı ömürlük ailesini arıyoruz.Böyle bir dost isterseniz eğer ilandaki iletişim numarasına yaşam alanı olacağı bölgenin resimlerini ileterek benimle iletişime geçmenizi rica ederim.

Heveslik değil , Ona ömürlük yuva olacak, hiçbir koşulda terketmeyecek, ömrünce tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, evlat gibi görecek, köpek bakımından anlayan, evinde bakabilecek yada bahçeli evi olan duyarlı bir aileye sahiplendirilecektir.

**25 yaş altındakiler lütfen aramasın

**satınalma,sahiplen

YORUMLAR


Tarih
16.10.2019
Adı
Zöngür :)
Şehir
Bursa
Irk
Yaş
Yetişkin (2 - 7 Yaş)
Boyut
Büyük Boy
Cinsiyet
Dişi
Kimden
Geçiçi Evinden

BENZER İLANLAR