Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

İlan Yayında Değil

İlan, dostumuz henüz yuva bulamadan yayından kaldırıldı. Umarız her şey yolundadır.

KARLAR PRENSESİ ELSA, SOKAKLARDA YAPAMAYACAK KADAR NARİN

Sen de yardım et:   Paylaş   Tweet'le

KARLAR PRENSESİ ELSA, SOKAKLARDA YAPAMAYACAK KADAR NARİN fotoğraf

Bu olağanüstü güzelliğiyle görür görmez etkilendiğimiz kızımız, İstanbul'daki tek kar yağışlı gün atölyemize sığındı. Tüm gün mama yiyip, sadece uyumak isteyen kızımız, bir günlük atölye ziyaretinde dahi aşırı uyumlu olması ve insan sevgisiyle, terk edilmiş olabileceğini de düşündürdü maalesef.

Güzel kızımızı o karlı havada haliyle akşam sokağa bırakamadık ve kliniğe aldık. Bu esnada da kısırlaştırma operasyonu yapıldı. Tahminen 6 aylık gibi dişi kızımıza, karlı bir günde karşılaştığımız için de ELSA dedik.

ELSA''ya çok sevileceği, terk edilmeyeceği ve bir ev değil, bir aile arıyoruz. Eğer bir hayvana bakabilecek sorumluluğunuz var, ailenizden bir parça olarak görecek, alerji vb sorunlarınız yok ve ELSA'nın ailesi olmak isterseniz @citcitthecat instagram hesabından veya iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Not: Sadece İstanbul içi takip şartıyla sahiplendirme yapılacaktır. İş tempomuzdan telefona cevap veremeyebiliyoruz, öncelikle kendinizden kısaca bahsederek instagram DM veya WhatsApp tercih ediniz.

Etiler/İSTANBUL

YORUMLAR


Tarih
23.02.2020
Adı
ELSA
Şehir
İstanbul
Irk
Yaş
Yavru (0-6 Aylık)
Boyut
Küçük Boy
Cinsiyet
Dişi
Kimden
Veteriner Hekimden

BENZER İLANLAR