İlan Yayında Değil

İlan, dostumuz henüz yuva bulamadan yayından kaldırıldı. Umarız her şey yolundadır.

Çok Acil❗2 gün sonra sokağa dönecek. 2,5 aylık dişi

Sen de yardım et:   Paylaş   Tweet'le
Çok Acil❗2 gün sonra sokağa dönecek. 2,5 aylık dişi fotoğraf

Tarçın 2.kez geri geliyor. Hem de nedensiz yere. Acil Yuva❗Yuva bulunmazsa 2 gün içinde sokağa bırakılacak.

2,5-3 aylık, dişi, adı Tarçın. İç dış parazitleri ve veteriner kontrolleri yapıldı, tuvalet alışkanlığı var.

19 Ağustosta araba kaputundan çıkarıldı, bakımı yapıldı. 6 eylülde sahiplenilmişti, çok da seviliyordu ama sahiplenen kişinin şehir dışındaki babası rahatsızlandığı için gitmesi gerekti. 4 ekimde yine sahiplenildi, çok istediler, asla terk etmeyiz dediler ama 10 gün geçmeden çok hareketli alışamadık, sorumluluk zor geldi diye geri vermek istiyorlar. Küçücükken hem annesiz kaldı hem de ölümden döndü. tam yeni yuvasına alışmışken şimdi de yine yuvasız kaldı. Bu güzeller güzeli şanssız yavruya şans olur musunuz. Çok akıllı, çok oyuncu, çok sevecen, mırmır sevgi dolu, insan canlısı. Çok güzel bir yuvayı hak ediyor. Kısacık ömründe önce annesi şimdi anne bildikleri terk ediyor. Tek suçu oyuncu olması.

25 üstü, gerçekten bu sorumluluğu almaya hazır, pencerelerinde sineklik olan ve takip şartını kabul eden, daha önce kedi beslemiş ve yavru olduğu için oyun oynamak istediğinin bilincinde, özellikle de onu terk etmeyecek meleğini arıyorum. Yalvarırım bu meleğin meleği olun.

Şuan ömürlük diye alıp terk edecek ailenin yanında. İstenmediğini hissediyor. Aile Tuzlada. Avrupa yakasında sahiplenmek isteyen olursa onlardan alıp Bahçelievler yada Bakırköyden teslim edebilirim.

YORUMLAR


Tarih
20.10.2020
Adı
Tarçın
Şehir
İstanbul
Yaş
Yavru (0-6 Aylık)
Boyut
Küçük Boy
Cinsiyet
Dişi
Kimden
Geçiçi Evinden

BENZER İLANLAR