Bu güzel çocuğa yuvanızı açar mısınız?

Sen de yardım et:   Paylaş   Tweet'le

Bu güzel çocuğa yuvanızı açar mısınız? fotoğraf

#KADIKÖY #MODA

1 ay önce evimizin önüne bırakılan bu güzel çocuğa yeni bir yuva arıyoruz (muhtemelen eski sahipleri sıkıldılar veya klasik olarak sonradan allerjileri ortaya çıktı)!

Kendisi çok sevgi dolu, erkek, kısır ve tuvalet eğitimi var.

Devamlı göbek açarak kendini sevdiren bu güzel çocuk, insan gördüğü an mutluluktan gırlamaya başlıyor. Tek istediği kendini sevdirmek ve kucakta masaj yapmak. Yaş mama koyduğumuzda bile hemen yemeyip önceliği kendini sevdirmeye veriyor.

Yurt dışına taşınacağımız ve evde iki kedimiz olduğu için biz alamıyoruz, şimdilik sadece penceremizin önünde, olabildiğince korunaklı bir alan oluşturarak kendisine bakmaya çalışıyoruz. Ancak yakında havalar da daha çok soğuyacağından bu yeterli olamayacak onun için. Onu sahiplenecek şanslı kişiye, gerekli olan tüm aşılarını ile tahlillerini yaptırıp öyle teslim edeceğiz.

Üşüdüğü için hep kendisine sokularak duruyor. Lütfen dışarıda daha fazla kalmasın bu güzel çocuk, sıcak bir yuvaya sahip olmayı fazlasıyla hak ediyor, O sizi bekliyor, ona kalbinizi ve evinizi açmaz mısınız?

YORUMLAR


Henüz hiç yorum yazılmamış.
hakanbektas

Hakan Bektaş (hakanbektas)

0(532) 502 49 88

İlan Sahibine Mesaj Gönder

ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Kargo/taşıma ücreti dahil herhangi bir sebeple ücret isteyen kişilere güvenmeyin ve lütfen buraya tıklayarak bize bildirin.


Tarih
13.01.2021
Adı
THOR
Şehir
İstanbul
Yaş
Genç (6 Aylık - 2 Yaş)
Boyut
Orta Boy
Cinsiyet
Erkek
Kimden
Sokaktan

BENZER İLANLAR