Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

İzmir kedi köpek çocukla sosyal olan Pitbull oğlumuza omurluk yuva

Sen de yardım et:   Paylaş   Tweet'le

İzmir kedi köpek çocukla sosyal olan Pitbull oğlumuza omurluk yuva fotoğraf

İZMİR! Pitbull oğlumuza KALICI YUVA ARIYORUZ ???????? AİLENİZE SEVGİ PITIRCIGI GELSİN İSTER MİSİNİZ ? Çocuklarımızın hepsi kurtarılmış canlardir erkek 2yasinda kedi köpek cocuklarla mükemmel anlaşan canımıza yuva arıyoruz öncelikle bir pitbull sahiplendiginizin farkında olarak arayin lütfen onların daha çok korunmaya ve aile hayatına ihtiyaçları var. Bize pitbullari çağrıştıran ozellik çok enerjik olmaları sevecen olmaları . Evlat sahiplenmek isteyen kişi mesajda ya da telefonda hangi bilgileri vermeli, nelerin farkında olmalı?

İkamet yeri, yaş ve ailede kaç kişi olduğu (çocuk ya da bebek varsa bilgi verilmeli)

Hayvanı nerede besleyeceği

İş-okul durumu (hayvana ayrılacak vakit aralıklarını belirlemek için, her köpek farklıdır)

Bir köpeğin aşağı yukarı 15 sene yaşayacağının ve bu süre içerisinde başka yuva değiştirmemesi gerektiğinin bilincinde olması

Sahiplenilen köpek dört dörtlük de olsa, gittiği yeni evde, yeni insanlar, yeni ortam olacağı için davranışlarının değişebileceğininin bilincinde olması (tuvalet eğitimi, kemirme huyu, hayvalama-ısırma, tasmayı çekiştirme vs değişkenlik gösterebilir)

Bazıları özellikle sağlıklı hayvan sahiplenmek istiyor. Sahiplenilen hayvan sağlıklı olsa bile, ilerde sağlık sorunları yaşamayacağı anlamına gelmez. Herşeye maddi ve manevi açıdan hazırlıklı olmak lazım.

Mesaj atanlar için: sadece ‘merhaba, falanca köpeği sahiplenmek istiyorum’ deyip de cevap beklemeyin. Yukarıda belirtilen bilgileri kullanın. Her hayvan sahiplendiren, telefon başında beklemiyor. Anlayışınız için teşekkürler.

YORUMLAR


Henüz hiç yorum yazılmamış.
Bocukaju

Duygy (Bocukaju)

0(507) 962 65 25

İlan Sahibine Mesaj Gönder

ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Kargo/taşıma ücreti dahil herhangi bir sebeple ücret isteyen kişilere güvenmeyin ve lütfen buraya tıklayarak bize bildirin.


Tarih
20.05.2020
Adı
Lisa
Şehir
İzmir
Yaş
Genç (6 Aylık - 2 Yaş)
Boyut
Orta Boy
Cinsiyet
Erkek
Kimden
Geçiçi Evinden

BENZER İLANLAR