Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

(LÜTFEN WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ)AMERİKAN STAFF OĞLUMUZ ''HERA''

Sen de yardım et:   Paylaş   Tweet'le

(LÜTFEN WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ)AMERİKAN STAFF OĞLUMUZ ''HERA'' fotoğraf

Merhabalar Benim Adım HERA. 2 yaşında Amerikan Staff bir erkeğim. Beni dövüşçü yapmak için arkadaşlarımla dövüştürmek için çok zorladılar, Ama istemedim. Bizi gören insanlar hep bizden korktular, oysa beni bir tanısalar çok severlerdi. Kötü insanların elinden biz bir can dostumuz kurtardı ve hemen İstanbul’a ALTIN PATİLER TÜRKİYE ye getirdiler. Bizi görüp bizden korkan, bizi hep kötü bilen insanlar yüzünden adımızın kötü ve vahşi köpek olduğunu söylediler. Ama bizim diğer ırk arkadaşlarımızdan hiçbir farkımız yoktur. İşte bunu bilen ALTIN PATİLER TÜRKİYE bize yaşama hakkını ve huzuru verdi. Ev oldu, yemek oldu, güven oldular. Bu geçici yuvamızda artık kalıcı ailemi bekliyorum. Benim Ailem Sen Olurmusun? Senin Evladın Olabilirim. Sokaklarda Bana Çok Kötülük Yaptılar ve Çok örselendim bunun için hiç şımarmam, yaramazlık da Yapmam. Sen Yeter ki Beni Sev Sana olan İlgim ve şefkatim ile Hep Seninle Uyumlu Olurum. Sen Yeter ki Beni Sev Seni ve Ailemi korumaya ve kollamaya her zaman çok hevesli ve daima hazır olurum. Bir Melez olduğum için Diğer IRK ve SOY Arkadaşlarıma göre daha az sağlık problemim ve Sana daha Az masraf çıkartırım. Sen Yeter ki Beni Sev En az Diğer IRK ve SOY Arkadaşlarım kadar akıllı olup, çok kolay eğitimde Alabilirim. Sen Yeter ki Beni Sev Benim Beslenme ve bakım masraflarım hiç de düşündüğün gibi yüksek değildir. Senin Yemediğin Bana Yeter. Sen Yeter ki Beni Sev Sana Olan Minnet duygularım çok gelişir ve tahmin edemeyeceğiniz kadar Aileme sadık olurum. Sen Yeter ki Beni Sev Sokaklarda Çok Kötü tecrübeler yaşadım, Bu Yüzden problem çözmede ve yaşamımda Sana Hiç Yük Olmam.
Seni ve Ailemi hiç yalnız bırakmam size Hep yoldaş olurum. Sen Yeter ki Beni Sev Seni ve Ailemi çok sevmeye ve evladınız gibi olmaya hep hazırım. BENİ EVLAT EDİN.

YORUMLAR


Esmanrr

Esmanrr 30.06.2020 22:31

Sahiplendi mi


alicanyrgn

alicanyrgn 16.06.2020 21:06

Merhaba köpeğiniz sahiplenmek istiyorum telefon numaram 05448781519

Altinpatiler

ALTIN PATİLER TÜRKİYE (Altinpatiler)

0(531) 937 14 44

İlan Sahibine Mesaj Gönder

ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Kargo/taşıma ücreti dahil herhangi bir sebeple ücret isteyen kişilere güvenmeyin ve lütfen buraya tıklayarak bize bildirin.


Tarih
24.05.2020
Adı
HERA
Şehir
İstanbul
Yaş
Genç (6 Aylık - 2 Yaş)
Boyut
Büyük Boy
Cinsiyet
Erkek
Kimden
Barınaktan

BENZER İLANLAR