Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

(LÜTFEN WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ)AMERİKAN STAFF OĞLUMUZ ''HANSEL''

Sen de yardım et:   Paylaş   Tweet'le

(LÜTFEN WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ)AMERİKAN STAFF OĞLUMUZ ''HANSEL'' fotoğraf

Merhaba Benim Adım HANSEL. 2.5 yaşında Amerikan Staff bir erkeğim. Aynı kaderi ve hayatı yaşadığım Hera ile birlikte zor bir hayat yaşadım. İnsanlar tarafından hep kötülüğe zorlandım. Ama pes etmedim. Sonunda hayat mücadelesini kazandım uzun yolculuklar sayesinde İstanbul’a ALTIN PATİLER TÜRKİYE ye geldim. Artık çok mutluyum burada sıcacık geçici yuvamda kalıcı ve ömürlük ailemi bekliyorum. Benim Ailem Sen Olurmusun? Senin Evladın Olabilirim. Sokaklarda Bana Çok Kötülük Yaptılar ve Çok örselendim bunun için hiç şımarmam, yaramazlık da Yapmam. Sen Yeter ki Beni Sev Sana olan İlgim ve şefkatim ile Hep Seninle Uyumlu Olurum. Sen Yeter ki Beni Sev Seni ve Ailemi korumaya ve kollamaya her zaman çok hevesli ve daima hazır olurum. Bir Melez olduğum için Diğer IRK ve SOY Arkadaşlarıma göre daha az sağlık problemim ve Sana daha Az masraf çıkartırım. Sen Yeter ki Beni Sev En az Diğer IRK ve SOY Arkadaşlarım kadar akıllı olup, çok kolay eğitimde Alabilirim. Sen Yeter ki Beni Sev Benim Beslenme ve bakım masraflarım hiç de düşündüğün gibi yüksek değildir. Senin Yemediğin Bana Yeter. Sen Yeter ki Beni Sev Sana Olan Minnet duygularım çok gelişir ve tahmin edemeyeceğiniz kadar Aileme sadık olurum. Sen Yeter ki Beni Sev Sokaklarda Çok Kötü tecrübeler yaşadım, Bu Yüzden problem çözmede ve yaşamımda Sana Hiç Yük Olmam.
Seni ve Ailemi hiç yalnız bırakmam size Hep yoldaş olurum. Sen Yeter ki Beni Sev Seni ve Ailemi çok sevmeye ve evladınız gibi olmaya hep hazırım. BENİ EVLAT EDİN.

YORUMLAR


Henüz hiç yorum yazılmamış.
Altinpatiler

ALTIN PATİLER TÜRKİYE (Altinpatiler)

0(531) 937 14 44

İlan Sahibine Mesaj Gönder

ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Kargo/taşıma ücreti dahil herhangi bir sebeple ücret isteyen kişilere güvenmeyin ve lütfen buraya tıklayarak bize bildirin.


Tarih
24.05.2020
Adı
HANSEL
Şehir
İstanbul
Yaş
Yetişkin (2 - 7 Yaş)
Boyut
Büyük Boy
Cinsiyet
Erkek
Kimden
Barınaktan

BENZER İLANLAR