Açıkta yaşam mücadelesi veriyorlar, yardım edin, 3 aylıklar ..

Sen de yardım et:   Paylaş   Tweet'le
Açıkta yaşam mücadelesi veriyorlar, yardım edin, 3 aylıklar .. fotoğraf

Merhabalar,

Bu yavruların annesi yer bulamadığından metro durağına yakın yere açıklığa doğum yaptı ama doğurduğu tüm yavrularını sağlıkla sıhhatle büyüttü. Hayırsever insanlar da yardımcı oldular, 2 kere veteriner hekim gelip kontrollerini yaptı, iç-dış parazit aşıları yapıldı. Ancak uzun süre kalabilecekleri bir alan değil. Düşünün ki direkt metro çıkışı çalılıkların arasında kalıyorlar. Havalar soğumaya başladı, yağmur direkt üzerlerine yağıyor, ısınmak için birbirlerine sokuluyorlar.. Bir de yavaş yavaş hareketlenmeye başladılar, her yerde olduğu gibi burda da insanlar yine rahatsız olacaklar, yine belediye aranacak yine barınağa gidecekler. Gitmesinler, orayı hiç görmediler, görmesinler … Elbirliği ile yardım edin yuvalandıralım. Zaten daha küçükler gittikleri yerde sahiplerine iyice alışarak büyürler.

3 aylık, dişi erkek karışık renk renk birbirinden güzel 7 tane oyuncu bu yavrucakları ne olur görmezden gelmeyin. . Yardım edeceğinizi düşünüyor, bu yüzden şimdiden teşekkür ediyorum.

YORUMLAR


Toraman066

Toraman066 26.11.2020 09:50

Eğer hâla sahiplendirilmediyse sahiplenebilirim

SEMA_KORKUT

Sena Hanım (SEMA_KORKUT)

0(553) 625 85 90

İlan Sahibine Mesaj Gönder

ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Kargo/taşıma ücreti dahil herhangi bir sebeple ücret isteyen kişilere güvenmeyin ve lütfen buraya tıklayarak bize bildirin.


Tarih
30.10.2020
Adı
RENK RENK KÖPÜŞLER :)
Şehir
Ankara
Yaş
Yavru (0-6 Aylık)
Boyut
Orta Boy
Cinsiyet
Erkek
Kimden
Sokaktan

BENZER İLANLAR