Sokaktaki Bir Kediyi Evime Alacağım Güvenlimidir?

Catslove

Anket

Eve al.
(50 oy)
Eve alma.
(3 oy)
Toplam (53 oy)

Sizce nekadar güvenli?

18 CEVAP

Minikbella

Evinize sokmadan yikamali ve veterinere götürüp aşılarını yaptırmalısiniz onun dışında da gereken ilgiyi ve sevgiyi de kalırlarsa hicbir problem yasayacaginizi düşünmüyorum

sadiyetas

tabi ki güvenlidir aşılar tamamlanınca sorun yok

Veranifer

Acik konusuyim biz de kedimizi barinaktan sahiplendik asilarini yaptirip eve getirdik ama her zaman hastaydi vet vet dolassakta hep yanlis yerlere yonlendirildik kaybettigimiz gun fip oldugunu ogrendik bu sebepten dolayi eger evinizde baska hayvan ozellikle kedi varsa tavsiyen ev getirmeden once bir hayvan hastanesine gidip bulasici hastalik testlerini yapmaniz veterinerler malesef duzgun bakmiyorlar onun disinda asilar yapildi testler temiz cikti problem olur mu tabi ki hayir ben bir daha sahiplenirsem kedi sokaktan sahiplenecegim cok buyuk sevap kazanmis olursunuz