Hills Zd Kullananlar Bakabilir Mi

Melike0nur

Tesadüf eseri az önce farkettim. Kendi sitesinde de başka sitelerde de Hills zd içerigi farklı. Veterinerin bana getirttiğinde ilk sırada mısır varken diğerlerinde pirinç var ve hiç mısır yok.

Elinde hills zd bulunan başka biri kontrol edebilir mi rica etsem sizde ne yazıyor 🤔

Fotoğrafını da koydum alta ilk içerik bizim aldığımız diğeri sitede yazanlar

18 CEVAP

Melike0nur

Onları önermedi. Biz alerji için kullanıyoruz bunu. Ndnin özel serisi yok aynı firmanın virbac reçeteli maması var o da nerdeyse aynı fiyat 350 400 TL iki kilosu. Özel seriler internette satılmıyor ayrıca.

İnternette satılan hipoalerjenik mama ile reçeteli mamalar farklıymıs. Pahalı olmasının nedeni içindeki protein kaynaklarının çok fazla küçültüp zarar vermeyecek hale getirmelerinden kaynaklıymıs. bunun gibi bir şeyler dedi vet

Palyaco

Reçeteli mamaları biliyorum merak etmeyin

septikbaykus

Nd kinoa serisi benim de aklımı çeliyor

septikbaykus

Nd kinoa serisi benim de aklımı çeliyor