Arkadaşlar Kedim Vefat Etti

Georgia

Tatile giderken kedimi veterinere biraktim aldigimda kedim cok halsizdi 2 yemedi icmedi aksam veterinere goturdum ilac yapti ertesi gun oglen tekrar goturduk aksama kadar orda durdu serum felan taktilar 10 dakika once aradilar veterinerden kedimiz olmus diye kimi sikayet etmeliyim biri ilac manyagi eder gibi 20 gunde bir ilac veriyodular kedi 2 kendine gelemiyodu simdide oldu napim hangi tarafi sikayet edeyim

17 CEVAP

Cotontzu_Siri

Niye oraya bıraktınız ki

Georgia

İlk once o doktoruda orda calisanlarida oyacam sonra ne oluyosq olsun benim kızım oldu kucagimda uyuyan bensiz evde durmayan kızım