Kedim 3.5 Aylık Süt Ve Mama Dan Başka Ne Verebilirim ?

Mia_Damla

Kediler ne yer?

20 CEVAP

eliflal

Yoğurt verebilirsin emin ol bayıla bayıla yiyecektir

Mia_Damla

Teşekkürler :)

Fistikbonibon

Yumurta ton balıklı yaş mama belki ılık suyla karıştırılmış kuru mama

Ela04

Yumurta, yoğurt, tuzsuz peynir, kedilere faydalı sebze/meyve.

Zeynooo

Doğal yoğurt bulabilirseniz bir kaşık kase içersine küçük ekmek taneleri yapıp yefirebilirs7niz . Kuru mama olmazsa olmaz bence . Yumurta haşlayıp haftada 1 verebilirsiniz . Tavuk sürekli vermek iyi degilmis aklınızda bulunsun ara ara et ve tavuk ta verebilirsin. Ciğer kediler için vazgeçilmez olan zaten.