Nd Mama

KedimVar

Yakın zamanda ND mamaya geçmeyi planlıyorum ve ND kullanan kişilere birkaç sorum olacak. :) ND düşük tahıllı balıklı ve portakallıya geçmeyi planlıyorum.
Kediniz ND yi severek yiyor mu?
Ağız kokusu problemi var mı?
Tüy dökümü nasıl? ND ye geçtikten sonra tüy dökümünde azalma oldu mu?
Tüyleri parlak ve sağlıklı mı? Yumuşak mı?
Dışkısı cıvık mı ya da kötü kokuyor mu?
4 kilo bir kedi günde kaç gram yer?
Proteini 36 olarak gösteriyor. Benim kedime fazla gelir mi? Kedim dişi ve kısır değil ama pek hareketli değil. Bütün gün aynı yerde uyur. Akşam evde koşturur.
Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler. :))

29 CEVAP

pongul

biz geçtik tamamen düşük tahıllı kuzuluya, ishal vb olmadı dışkı miktarında azalma var - bu iyi- ama sanırım biraz ağız kokusu yaptı. sizde nasıl gidiyor?

Aydancat

Aynen kopyaladım

kediminnos

Cok guzel bi mama ben eskiden iran kedime kullaniyodum

Merloli

Benim kedim bayılıyor. Ağız kokusu vs. olmuyor tüy dökümü gayet az. ve tüyleri çok yumuşâk.dışkısında da bir problem yok ben N&D kedi mamasından gayet memnunum ve öneririm.

Lunasibirya

Kedime nd kullanıyorum hiç bir sorunu yok severek yiyor Ve kaliteli bir mama rahat bir şekilde kullanabilirsin

toffy_the_cat

Soru 2017 ' de sorulmuş.

toffy_the_cat

Soru 2017 ' de sorulmuş.

Soru güncelliğini koruduğu için cevap vermek istedim nd kedi maması yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum gerçekten çok memnunum özellikler kısırlaştırılmış kedi maması çok iyi

Berrefilizzz

Benim kedimde ağız kokusu falan yapmadı kullanmadan önce tüyleri aşırı dökülüyordu ama şu an çok az dokuluyor

aysekara1

Merhaba hala kullanıyorsanız bir sorun yaşadınız mı? Ben tavuklu narlı aldım.

simbakedi

@Palyaco 2017deki soruya cevap vermenin mantigi yok bosu bosuna uste cikiyor bu sorular

KedimVar

Aldık az önce. :)) umarım beğenir kızım. :))

Aydancat

Eskiden ben goody kullanırken arkadaşım kullanıyordu o tavsiye etti ama değiştirmedim hata etmişim, neyse sizin için arkadaşıma sordum ve aldığım cevaplar
Evet severek ve bayilarak yiyor
Hayır
Zaten hep N&D kullanıyordum o yüzden bilmiyorum ama ufacık bir tüy bile gelmiyor elime
Kullandığım şampuandan dolayi da olabilir ama tüyleri parlak ve sağlıklı
Dışkısı katı ve koyu renkli hic bir zaman cıvık olmadı
Hazneli kabim var o yuzden bilmiyorum
Emin olun proplan kullansaniz protein orani %38 o yüzden hic bir sey olmaz

Iremodi

Benim kedim nd mama yemedi şok olmuştuk kendi mamasıyla nd yi karıştırdım aç bıraktı kendini yemedi sonra mamanın içinden tek tek nd ayıklayıp eski mamasını verdim tabağı yarıladı. Yani nd her kedinin ağız tadına göre değil bence :)