Siz Hangi Kedi Mamasini Kullanıyorsunuz?

Mia_Damla

Hangi Mama yi çok seviyor ?

23 CEVAP

miasugok

Çok teşekkürler :)

loya

Proplan tavuklu zaten başka bi mama kabul etmedi kaç çeşit aldıysam taviz vermedi hırçın kedim

yasement

Biz de proplan

Ealbs

Gönül ister ki en güzellerini alayım ama royal canin kullanıyorum bütçem buna yetiyor memnunum gerçi bir sorun yaşamadım

maya19972017

ben doldurma paket alıyorum kedim bayıla bayıla yiyor

miasugok

Benim kedim de bayıla bayıla yiyor arkadaşlar beğenmesinde sorun yok. Dediğim gibi sonrası sıkıntı oldu benim için. Benimki tavsiye tabi memnunsanız sorun çıkmıyorsa devam edin. Ben çok üzüldüm ve gerçekten mamadan kaynaklıysa başkaları üzülmesin istedim.

ceren_6

felix mamayı severek yiyor sokak taki kedicikler parka her sabah kaba koyuyorum öğlen su yem tazelemeye gidiyorum kablar bomboş çok seviyorlar bide reflex mama oda iyi reflex kuru mama yiyorlar felix yaş mama yiyorlar ikiside kaliteli arkadaşlarında dediği gibi o markalarda güzel yararlı ama ben hiç kullanmadım çevremdekiler kullandı siz yinede en çok hangi mama tercih ediliyorsa onu kullanmayı deneyin derim felix yaş mama somonlu olsun reflex tavuklu resimdeki gibi

ceren_6

Tekrara özürdilerim hele şükür yaptım