7 Haftalık Köpeğe Brit Care Kuzulu Large Breed Olur Mu?

georgestaub

Arkadaşlar kızım 7 haftalık 4.5 kilo civarı brit care large breed kuzulu mama aldım bu mama, daha küçükler için olanıda vardı ama 7 haftalık olunca geçiş dönemi hızlı büyüyor bunu almak istedim olur dimi? :)

23 CEVAP

georgestaub

düşük bel, şöyle söyleyim babası workline annesi düşük bel ama bu annesine çekmiş :D

georgestaub

@siri
royal canin hakkında ne düşünüyorsun peki

Cotontzu_Siri

Profilime bakın...
O adı lazım değil mamadan nefret ediyorum!

georgestaub

peki hills ve proplan nasıl? brit careden iyi mi?

bana brit care iyi mama gibi geliyor gönül ister 400₺ verip orijen almak ama kolay değil en azından şimdilik kolay değil.

georgestaub

nd hakkında baya olumsuz yorum okudum internette, para varsa orijen en iyisi, avrupa amerikada orijenden bile daha iyi markalar varmış

Cotontzu_Siri

Avrupa, amerikada orijen ne ki? Kuru mamanın iğrençliğini biliyorlar zaten. N&D hakkında kötü yorumlar mı? Hangi seri ama... İçinize sinmiyorsa acana classics de uygun fiyatlı. Ama bonacibo bile o dediğiniz r, h ve p ile başlayan "mama"lardan çok daha iyidir. Ne olur veterinere mama danışmayın.

georgestaub

kuru mama iğrenç mi?

amerika avrupada millet hayvanlarını neyle besliyor peki?

Princess_Lady

Ezgi katılmıyorum kötü içeriği olan kutöu mamalar iğrenç Orijen mesela ne eksiği var normal bir köpeğin tüm besin ihtiyacını karşılıyor Tüm kuru mamalar iğrenç değil.