Ben İstanbul Dışındanım Veya Başka Bir İl Dışındanım Nasıl Bir Hayvan Sahibi Olacağım

Alpse

Kardeşim bizde biliyoruz sahiplenme duygusunu...
Ama millet kahkaha atar gibi yazıyor...
Şehir dışı olmasın diye...
Bir safkan rottweiler arıyorum kaç kişiye yazdıysam hüsran ya geri dönüş yok yada telefona cevap vermiyorlar birde yalandan çıkmışlar burada biz hayvan sahiplendiriyoruz diyorlar...
Çocuklarımın duyguları ile oynayan bir sayfa burası
Ben bulunduğum bölgede bir çok sokak hayvanına elimden geldiği kadar yemek vermeye çalışıyorum...
Kendimiz zengin olmasakta...
Gönlümüz zengin...

27 CEVAP

Alpse

Gerçekten çok teşekkür ederim...

Alpse

Instagram yazdım çok güzel hepsi birbirinden güzel ama ilan tarihleri çok eski umarım bir tanesi gelir...

Alpse

Buldum ama ben istanbul dışından mışım yazdıklarım ve aradığım kişilerin içinde 1 kişi cevap verdi

miasugok

İyi bakılıp bakılmadığını görmek hakları. Ben sahiplendirecek olsam ben de il dışına vermem. İnanın hayvan sahiplendikten sonra siz de böyle düşüneceksiniz.

Alpse

Nereden biliyorsun hayvan bakmadığımı mahallemde yemek verdiğim baktığım birçok köpek var çok kahramansınız ya...

Alpse

Umarım olcay çıkar bu gün biriyle görüştüm illa izmir olacak dedi aramızda 15 dakika car dedim kabul etmediler...

Apaci_luna

İnşallah bulursunuz Fatih bey birsürü ilan var sonuçta :) içlerinden büyük ihtimal çıkar biri

Apaci_luna

Evet dolandırıcılık yapıyorlar bazen , başka köpekleri özellikle sahipli köpekleri çekip koyuyorlar al sonuç bu telefon numarası sahte çıkıyor vs. Yani

dollfacepersian

İnstagram 'da peggy_dilek adlı sayfada ömrümde sahiplendirme olarak görmediğim ırkları orada sahiplendirme olarak gördüm. Fransız bulldog lar,king charles spanieller,samoyed ler vardı.Pomeranian bile vardı. Rottweiler da vardır diye düşünüyorum. İlanlar birçok farklı illerden oluyor. Bir bakın isterseniz

Alpse

Teşekkürler şimdi bakacağım...

SelinTuksal

yanlız 15 dakika için vermemesi can sıkıcı. ama benim söylediğiim farklı bir şey. ankara büyük bir şehir ve ben de içinde oturuyorum. burada ankara dışı en az 40 dk mesafe demek oluyor. ben onların iyi bakıldığından emin olmak için ankra içi isteyeceğim. ayda 1 gitmek sen bak ben seveyim olmuyor bence.

Alpse

Hiç bir haber yok...