Hangi Mama ???

toprakrdln

arkadaşlar kedim 8 aylık dişi kısır kedi petlebi sayesinde sahiplendigim can :) mama konusunda oldukça kararsız biriyim herkes çok farklı seyler söylüyor ben miniğime hangi mamayı kullanmalıyım.. 2 aydır bizde ve fazla bir tüy dökme sorunu yaşıyoruz mamadan kaynaklanıyor olabilir mi ben ilk tecrübesizligmden bonicbo aldım ne kadar iyi bilemiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim
1.profine
2.brit care
3.hapyy cat
4.spectrum

20 CEVAP

Ben n&d düşük tahlili morino balikli portakalliya petlebi deki canım üyelerin tavsiyesi üzerine aldık başladık ve baya memnunuz ama tüy dökülmesi bitmiyor ben en sonunda traşa götürdüm iki tane var başa çıkamıyorum bu arada n&d ******* sitesinde var

glytrksvr

Banada RC tavsiye edilmişti,veteriner de aynı şekilde RCnin başka bir ürününü kullanabileceğimi söyledi.Bu konuda hiç bilgim yoktu burada duyduklarım da kafamı çok karıştırdı.4 kgluk paket almıstım.Bundan sonra Yavru kedime hangi mamayı vericeğimi şaşırdım.

GoldenOdin

Aralarında en iyisi profine

sebii

Kesinlikle spectrum kullanmayın. İnanılmaz zarar veriyor kedilere.

deniz_berkan

cotontzu_Siri
bakın ben mama içeriklerinden bilgiliyim bana bunu kopyala yapıstır yapmanıza gerek yok , bana hayvansal deneylerin kanıtı olan bir belge ile gelin.... benim derdim bu konum bu mama vs bilinçsiz değilim...