Bu Hayvanlar Bakım İstiyor Bunlar Sadece Bir Kaç Tanesi...

Alpse

Oturduğum semtte bakmaya çalıştığım...
Köpeklerin bir kısmı bunlar kapımın önünde yatanlar...
Arka balkonumun önunde yatan beş altı tane daha var ama benim sokakta sadece yirmiye yakın köpek var bunların bakıma ihtiyacı var
Hepsine yetişemiyorum maddi manevi ne yapmam gerekli...

19 CEVAP

Apaci_luna

İnsanlar artık cins tutkunu olmuş sokaktakiler sanki canavar :/ Pet shoptakiler daha özel daha değerli daha temiz daha tatlı olmuş onlar için:(

Apaci_luna

Oysaki benim kedim kucağımda durmayı hiç sevmez mesela sokaktaki 1 2 yaşlarındaki kediler kucağıma sığcam diye uğraşıyor :D köpekler mesela sokaktakiler çöpten çıkmadı! Onlarda bir cins hep sokağa atılmış annesiz babasızlar onlar sessiz sakinler yavrucuklar:/ bizim oğlan havlar :) o hiçbirşey yapmaz geri çekilir :( açlar susuzlar hadi tamam sevmiyorsun anladık o zaman zarar vermeye hakkın yok , suyunu devirmeye hakkın yok , mamasını atmaya hakkın yok en önemlisi öldürmeye hiç hakkın yok!

Apaci_luna

:/ inşallah birileri sahiplenir kışta geldi

Alpse

Bunları bu bölgede kimse sahiplenmez...
Tatilciler gelirler buraya giderken daha fazlasını bırakırlar buralarda...