Lavıtal Mama

Mervedeniz159

Arkadaşlar lavital kedi maması nasıl sizde ?

25 CEVAP

Mervedeniz159

Ben bi çok yerde yorum okudum kötü yorumda var iyi yorumda var siz direk çok kötü diyorsunjz

Mervedeniz159

Benim her yorumuma olumsuz bi cevap verıyo blip bilmeden konusmazsanız sevırım

Mervedeniz159

Üzülmekle ne alakası var ya doğru düzgün açıklama yaparak yorum yapın neyse uzatmaya gerrk yok ya.

Princess_Lady

E kötü nedesin Allah aşkına sizdi iyi mama sorsanuz güzel der

KedimVar

Kızmanıza gerek yok gerçekten kötü. :/ ama daha iyi bir mama önerisi isterseniz hem pahalı olmayan hem de güzel olan ND portakallı balıklı düşük tahıllıyı öneririm. Eğer neden kötü olduğunu merak ediyorsanız da lütfen ND yle la vital in içeriklerini karşılaştırın.

SelinTuksal

hadi o fiyata olsun. bonacibo, profine vs var. adam akıllı mama söylemiyorsunuz ki iyi diyelim. ve gerçekten neden diye sormak yerine parlamak daha kolay geliyor gibi size.

alpocan

Bina bino al :)

Dilekes

Benim evimdeki kedilerin hiçbiri yemedi
Boşa gitti

Dilekes

Benim aldığım paket kısırlaştırılmış kediler içindi.yer yer topaklaşmis ve yabancı madde de cıktı içinden kesinlikle tavsiye etmiyorum.

emaarist

Ben bir süre lavital mama kullanmıştım güzel bir mama alabilirsin bence özellikle somonlu olan güzel diye duydum, ben bu adresten https://www.petzzshop.com/lavital-kedi-mamasi alıyorum