Yavru Kedi Bakım Ve Beslenmesi

AAKSOY

Herkese merhabalar,
3 gün önce barınaktan dünyalar tatlısı bir yavru kedi sahiplendim. internetten araştırma yapmaktayım ancak, konu hakkında tecrübeli kişilerden bilgi almak için buraya yazıyorum. Yanlış birşey yapmamak için doğru uygulamalar hakkında kısa da olsa bilgi akışı sağlayabilecek arkadaşlarımın desteğini bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim. :)

16 CEVAP

AAKSOY

Oğlum kendini toparlasın da mamasının kaç para olduğu çok önemli değil