Advence Veterinary Urinary Mamayı Nerden Bulabilirim Acil Yardım Edin

Esraasahn

Advence veterinary urınary 8 kg mama nerden bulabilirim lütfen acil cevap verir misiniz kedimin kesesinde taş oluşumu başlamış çok halsiz

19 CEVAP

yasement

Hay allah ya insallah. Veteriner neden elinde olmayan mamayi alin dedi acaba :( bi an once tas eriten mamaya baslamak gerekiyor cunku bu durumlarda

GoldenOdin

O mamaları bulmanız çok zor yani genel olarak veterinary bölümünden mama bulmak çok zor ben veterinary diets alacaktım ama malesef bulamadım veterinerlerden getirtilmesini falan istemesiniz bence ancak o şekilde gelir

yasement

Bugun duydum bu mamayi simdi sitesinden baktim cidden iyi mamaymis yalniz. Biz baska bi urinary mama kullanmistik o da cok iyidi ama bu da iyimis bana gore

Cotontzu_Siri

vetlife struvite mamalar da aynı etkide ve daha kolay bulabilirsiniz