Ve 4 Küçük Yavruya Merhaba!

SelinTuksal

ARKADAŞLAR TILSIM DÜN GECE DOĞURDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :DDDDD 4 TANE NUR TOPU GİBİ YAVRUMUZ VAR ÇOK ŞÜKÜR :DDD YANLIZ MAŞALLAH DEMEDEN GEÇMEYİN NAZAR DEĞMESİN KÜÇÜCÜKCANLARIMA :D BİLDİĞİNİZ NE KADAR DUA SURE VARSA OKUYUN :DD KÜÇÜCÜKLER YAA KÜÇÜCÜK TOPLASAN İKİ PARMAK ANCA EDİYOR:DD FOTOLARINI DAHA SONRA KOYACAĞIM AMA :DDDD

19 CEVAP

Blog açtılar yeni:)

Cotontzu_Siri

whatsapp*

Anonymus827062

Benimkinin daha zamanı var ancak tabiki dikkat kesilecegim senden sonra uyarın bende:)))

SelinTuksal

hamile olan hangi kediniz sizin?