Sokağa Çıkma Sorunu

ugurorkide

Merhaba evde 7 yavru olmak üzere 9 kedim var fakat kedim devamlı sokağa kaçma girişimi yapıyor erkek olan yavruların babası bir buçuk yaşlarında geceleri kaba sesle miyavliyor evin bütün camlarini geziyor dişi olan daha yeni doğum yaptı 3 haftaya girecek yavrular napayim bilgi verirseniz sevinirim karnı ağrıyor dur diye kedilerin çimleri ve otları var veteriner hekim azgınlıktan yapıyor dedi

25 CEVAP

SelinTuksal

://

KedimVar

Hayvan hastaneleri daha donanımlı ve ucuz oluyor diye biliyorum. Bir de onlara sorsanız belki daha iyi olur.

jansett

Fakültede yaptırın. Çok daha uygun oluyor fiyatlar. Tabii önce fakülteyi iyice bir araştırın.

jansett

İstanbul'da oturmadığını için bilemiyorum ancak siz kendiniz internetten iyi veterinerlik fakültelerini araştırarak bulabilirsiniz :)

miasugok

İstanbulda bir tanecik veterinerlik fakültesi var o da istanbul üniversitesinde diye biliyorum çok bi seçeneğiniz yok :(

ugurorkide

Bende sizin gibi düşünüyorum fakat veterinerler 300 ila 500 arasında fiyatına söylüyorum tamam işlerine ve hizmetlerine saygım var fakat bu kadarda da olmamalı belediye sahipli hayvanlar için yardımcı olmuyor bir şekilde yaptırıcam çok teşekkür ederim

ugurorkide

İki yada 3 veterinere sormuştum kendi veterinerim 450 olursa demişti dişi kedim için erkek olan içinde aynısı dendi hala araştırıyorum uygun fiyatlı bir yer çok teşekkür ederim

ugurorkide

toplumda tamam laf söylediğim yok okumuşlar ve bu hizmet için bir emek sarf etmişler fakat fiyatlar ortada iki kedimi götürsem 1000 tl sadece kısırlaştırması tutuyor insanlara toplum olarak yardımcı olmaları ve desteklemeleri gerekirken tüm hayvan severleri ister istemez zor duruma sokuyorlar barınaklara gidiyorsun sahipli kediye bakmıyoruz diyorlar :((

ugurorkide

şimdiye kadar her yerden aldığım fiyatlar 350 450 arası erkek kedi için dişi kedi için yerine göre 450 650 arası birde şu var tamam uygun fiyat olsun fakat yapılan hizmet sonucu enfeksiyon kapmasın canlar

ugurorkide

Önerebileceğiniz fakülte varmı yada ne diye araştırmam gerekiyor