İşini Doğru Dürüst Yapan Kimse Yok!

duman_cat_world

Merhaba sevgili petlebi üyeleri. Cuma akşam *********** direkt adı alo.mama.istanbul olan satıcıdan 1,5 kg exclusion tavuklu yetişkin kedi maması almıştım. Cumartesi günü kargoya verildi. Bugün günlerden çarşamba, ama hala bana ulaşmadı. Kargo şirketi Sürat kargo sorun bizden kaynaklı değil diyor. satıcıya da ulaşamıyoruz, hiçbir yerde kayıtlı telefon numarası gözükmüyor. bir whatsapp hattı bulduk ancak fake bir hat, whatsapp numarayı kabul etmiyor. Ne yapacağımızı şaşırdık, kimseye ulaşamıyoruz. Kedimin maması da bitti, mecbur yaş mama veriyorum. Exclusion alabileceğim güvenilir bir satıcı söyler misiniz? Bu sorunlarla uğraşmaktan bıktım artık. en iyisi petlebi ancak fiyatları arasında dağlar kadar fark var.

19 CEVAP

duman_cat_world

Alomama orijinal bez çantasında yolluyor @reinefee17

GÜNCELLEME: Mamayı getirip bırakmışlar başka bir evin bahçesine. Neyse ki tanıdığımız bir komşumuzdu akşam ondan teslim aldık kargoyu. Mama elimize ulaştı yani. Bizi mağdur ettikleri için hepsipay hesabımıza 168 tl bakiye ödediler😊 Yani 168 lirayı bir şey almak istediğimde kullanabilirim. İnsanın hakkını araması gerekiyor yani. @Palyaco bi dahakine verdiğiniz indirim koduyla petlebi’den alacağım inşallah🙏