Kedim Sürekli Uyuyor Nedeni Ne Olabilir?

Poyraz98

Kedim 6 aylık bir haftadır dışkısında beyaz kurtlar görüyorum. Şırıngayla kontil vermeye çalıştım içmedi suyuna döktüm bende fakat sürekli uyuyor sebebi bu kurtlar olabilir mi yoksa hayvan kendiliğinden mi sakinledi lazer tutunca yakalamaya çalışıyor neden sürekli uyuyor acaba?

19 CEVAP

Poyraz98

Buna siz mi karar vereceksiniz? Siz önünüze gelene hakaret ediyorsunuz galiba.

MinelG

Peki neden daha önceden sahiplendirmeyi denediniz?

Poyraz98

Öğrenciyim annemin rahatsızlığı yüzünden. Ayrıca son durumu vereyim kedim gayet iyi verdiğim ilaç işe yaramış eski sağlığına kavuştu demek ki bazı küçük sorunlar veterinersiz de çözülebiliyormuş

Canandisli

Pekala bir kedi parazitten olunce ne oluyor? Yine veterinere gitmeden de cozulmus mu oluyor? Umarim en kisa zamanda sahibini bulur kedicik