Kedimin Cinsi Nedir Acaba ?

Novalun

Merhabalar bir ay önce sokaktan aldığım iki kardeş kedinin cinsini merak ediyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :) ikisinin de boynunun altında beyaz bir tutam var. İkisinin de karnının alt bölgesinde daha açık bir bölge var. Birininki daha beyaz. İkisinin de karnının fotoğrafını ekledim. İyi günler

18 CEVAP

Anonymus827062

Bu kediciklerin ise boyun kulak ve yüzlerinde abartılı bir tüy yoğunluğu yok maalesef

Anonymus827062

Anne babasını bilmediğimiz için farazi yorumlar yapıyoruz tabiki. Benim siyah kızım bunların kısa tuylusu ama o scotish straight:)

Rainizer

Bombay değil. Bombay kısa parlak tüyleriyle bilinir. Bacak boyları çok uzundur. Domestic longhair olabilir