Acillll Kedi Cinsiyeti Hakkında

cagribolat

Anket

Dişi
(19 oy)
Erkek
(10 oy)
Fikrim yok
(4 oy)
Toplam (33 oy)

sahiplendireceğiz gideceği evde kedi olmasından dolayı cinsiyet önemli! Cinsiyeti nedir?
lütfen kesin bilenler yanıtlarsa memnun olurum.

31 CEVAP

Anonymus827062

Dişi mi erkek mi olduğunu nasıl anlayamaz bir insan hayret verici doğrusu:))) bu bir dişi kedi ;) peki neden erkek olamaz cunku erkek kedinin yumurtalık kesesi anal bölgeye yakın durur. Ve üzeri kendi vücut tüyü ile kaplidir. Bu fotoğrafta gördüğümüz dişi bir kediye ait...

ilknrdaisy

Bende erkek kedi sahibi olarak dışı diyorum. Erkek kedilerde bariz bir şekilde 2 nokta oluyor yanlarda

Patiseverler

Erkek bu

cagribolat

nasıl anlaşılacak yatarken yukarıdan tarif edebilirseniz gözlemlerim

zeynepgurgen

Yani kediniz yatarken karnını açıp yukarıdan bir fotoğraf çekerseniz daha net anlaşılır. Koyduğunuz fotoğrafların açısından dolayı anlaşılamıyor.

ilknrdaisy

Yan yatarken daha iyi anlasilir

ilknrdaisy

Cinsiyet sorusu vardı aşağıda onun gibi

rrumeysa

Dişi kedi.

goknur

Karninin fotografini atarsaniz ben size net bisey soyleyebilirim ama suanda disi gibi duruyor

ilknrdaisy

Katından anlaşılmaz ama çünkü dışi kedidede erkektede meme olur

Anonymus827062

Dişi mi erkek mi olduğunu nasıl anlayamaz bir insan hayret verici doğrusu:)))

Anonymus827062

Kardeşim elin var değil mi? bir zahmet o bölgeyi yokla fazla bastirmadan parmaklarinla tut. Alt kısımda görünen yerde yuvarlak misket gibi bir cikinti olup olmadığını! Hanımlar var burada ayıp oluyor burada daha da fazla ayrıntı yapmak. Utanıyorum şahsım adına

cagribolat

canlı anatomisi bu ayıp olacak bir şey yok arkadaşım rahat ol

cagribolat

gerçekten bilenler cevap verseydi iyidi 11e 7 durum

ayseeny

Bence dişi bu kedi, erkek kedinin yumurtalık tesisleri oluyor arkalarında bu kedide 2 popiş var zaten erkekte tek oluyor