Hasta Olur Mu?

MinelG

Arkadaşlar biraz saçma bir soru sanırım ama yarın kedimin aşısı var ve şahsi arabam olmadığı için yürüyerek götürmek zorundayım.Toplu taşıma da maalesef almıyor.Çarşıyla evim arası 25 dk falan.Havalar çok soğuk özellikle yarın 10 derece olarak gösteriyor.Git gel yapacağım için neredeyse 1 saat soğuk havaya maruz kalacak.Taşıma çantasının içine battaniye tarzı bişey koyacağım ama üşüyüp hasta olmasından çok korkuyorum.Gözü için tedavi görüyor bir de hasta olursa çok canı yanacak.Bir şey olur mu acaba :(

16 CEVAP

MinelG

Bence de çok saçma minibüsle gideceğim yer 10 dk oluyor.10 dakika içinde ne olabilir ki? Ama insanlara bunu anlatamıyorsunuz maalesef.