Evde Bakılabilecek Köpek Cinsi Önerisi?

suleyman53

evde bakabileceğim en sadık köpek cinsi hangisidir ??

60 CEVAP

Cok kucuk cinsler almayin derim cunku kucukler cok havlar o yuzden beagle,golden,doberman,alman kurdu ve rotweiller olabilir

Mftcm

Beagle kesinlikle evde bakmak için çok iyi

melaykeee

Labrador da olabilir.

bilgekaan58

Golden onun gibi huysal hayvanlar bakabilirsiniz ama bahçenin varsa kendinize ait şu köpekleri öneririm golden rotvayvıyların K dokuz gibi köpekler öneririm

Edabolat

Golden retvıvor

pegasus

Alman kurdu Sadık uysal ama gerçekten benimki diye söylemiyorum

Bence golden Retriever (evin içinde ) bahçeli evse husky sana ufaktefekkedi tavsiyesi

diidemuysal

Golden retriever kesinlikle gerçekten sahibini hiç üzmeyecek köpekler

jackhammer

pug cinseleri en uygun bence, butun gun uyuyorlar, cok sagdıklar biraz fazla yalama huyları var ve cok tatlılar

Egzersizini saglayabilirsen ve evin çok sıcak digilse Sibirya kurdu tercihimdoir. Çok oyuncu , herkesle anlaşan bir köpek.

pegasus

Kendi köpeğim diye söyleyemem ama Alman kurtları baya uysal

nail31

Hertürlü köpek

Havanese_Siri

cavalier king charles spaniel (king charles spaniel değil..)

TheTurk

Küçük ve orta boy her köpeğe evde bakabilirsiniz. Tabii ki yeteri kadar egzersiz ihtiyacını karşılamalısınız yoksa ev harabeye döner.

Mila__kedi

beagle pomerian pug golden lablador maltese terrier