British(Gri Tonlalari) Shorthair,British(Blue Point) Shorthair,Scootish Fold,İran Kedileri

Bu kedi irklarindan en uysal ele alisik kendini sevdiren issirmayan kedi sizce hangisi arkadaslar bu cins kedileri olanlardan bilgi almak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim:)

22 CEVAP

Excoticlerle iran kedileri arasinda cok fark yok bildigim kadariyla sizce var mi martha?

Hepinize cevaplariniz icin tesekkur ederim.

Kedim hircin bir kedi belki uysal olan bir kediyle o da sakinlesir ise yarar normalde bircok kedi besledim ama suanki kedim farkli daha onun gibisini gormedim

Birde kendini sevdirmesini istiyorum hep kedilerimiz mirmir kedilerdi sevdirirlerdi cana yakin bir kedi almak istiyorum:)

Oyle yapacagim artik:)bizimki hep issiriyor her an niye boyle oldu anlam veremiyoruz:(sakinlestirici tarzli bir urun gordum ama kullanmakta istemiyorum zarari olur diye

Klimt

Daha once scottishlerle ilgili haberler cikmisti. Aslinda hasta olduklariyla ilgili. Buna karar vermeden once arastirmanizi oneririm. Ayrica o kadar cok yuva bekleyen kedi varken petshoplardan zaten almayin. Isirmayan tirmalamayan kedi ariyorsaniz da almamaniz gerekir. Kedi bu isirir da tirmalar da. En uysal kediler bile kizginlik doneminde huysuzlanabilir. Butun bunlari dusunerek karar verin lutfen.

Bakin konuyu baska yerlere cekmeye calismissiniz siz yazdiklarimi okumuyorsunuz bence ben zaten kedi besliyorum tirmalamalarindan rahatsiz olsam kedi almam ki bircok kedi besledim ya niye her soruda konuyu baska yere cekmeye calisiyorsunuz evet ben butun kedilerimi disardan sahiplendim hastalardi tedavi ettirdim baktim yuvalandirdim hala bakmaya devam ediyorum buldugumda anne altindan tanidigimdan alacagim zaten.miasugok gercekten sizi suan daha iyi anladim...