Kedim İçin Mama Önerisi?

BuseKsk

Ya arkadaşlar bulunduğum yerde kedi mamasi bulma gibi sıkıntım var. Internet üzerinden sipariş versem yavrum aç kalıcak. Bugün La cat adında mama almak zorunda kaldım. Çünkü iki seçenek olarak ya la cat ya da viskas alicaktim. Kullanan var mi? Nasıldır iyi mi? Ya da internetten siparis versem hangi mamadan almalıyım ?

53 CEVAP

Aycanur

Arkadaşlar iki üć kişiden goody. Kullanma. Uyarısı. Geldi. Bende. Onu kullanıyordum. Bırakmak zorunda kaldım. Ve whiskasıda. Vet ler önermiyomuş

tuylu

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Niso

WHİSKAS BERBAT BİR MAMA market maması olarak geçiyor. whiskas champion gibi mamaları kullanmayın bursada bir mama fabrikasında üretilen mamayı sahibi bile yiyor (tadıyor) et oranı yüzde 54
TEMİZMAMA.COM ama izmir de kargo ile teslim yapıyolar kargo sorun olmazsa harika bir mama biz kedilere islak mamayı bu mamayla bıraktırdık

defne

Hill's proplan ama goddy de olabilir kediden kediye degisiyo belki iyi gelir belki hoşuna gitmez

Akitamaya

Bence ev yemeği de verebilirsiniz.Ben köpeğime ev yemeği veriyorum. Çünkü mamaların içinde ne olduğunu bilmediğimiz için köpeğimizin sağlığını olumsuz etkileyebiliriz.

Gofretsla

SAÇMALAMAYIN WHISKJAS,GOODY LA CAT BUNLAR BERBATTIR LÜTFEN VERMEYİN ACANA,PROPLAN,ROYAL CANIN,N&D,ORIJENDİR DURUMUNUZ YOKSA UCUZA KAÇMAYIN LÜTFEN BİRDE BONACIBO VAR

Dofi

royal canin,proplan da çok berbat mamalar. içeriğine göre o fiyata değmez. acana , n&d en iyilerdir

Blackone

goody veterinerlerce öneriliyormu? çıldırmış olmalısınız!