Yavru Kedim Kakasını Yapmadı

Nnothing003

Merhaba arkadaşlar, annesi tarafından terkedilmiş bi kedi sahiplendim tam olarak kaç haftalık oldugunu bilmiyorum. Yarı süt yarı su ile karıştırılmış mama veriyorum 2 gündür. Çişini yapıyor fakat henuz hiç kakasını yapmadı. Karın tarafı şiş halde. Karnına masaj yapıyorum, anüsüne zeytin yagı sürdüm yavaşça hala yapmadı ne yapabilirim?

24 CEVAP

Nnothing003

Aylık bile değil dişleri çıkmamış yani sadece sıvı yediği için olabilirmi

Nnothing003

Fotoğrafı profilimde var

SelinTuksal

Evet, öyle. Bizim bebişlerden biliyorum. 3 günde bir miniminnacık çok açık renkli kaka yapıyorlardı. Merak etmeyin. Ama dişleri çıkmamış daha diyorsunuz. Bence süt anne arayın.

SelinTuksal

Fotoya baktım şimdi. Süt anne arayın lütfen. Bio pet active veya gimcat in süt tozlarından içirin biberonla. sıcak tutun kediciği. Daha 1 aylık kadar anladığım kadarıyla. Belki 5 gün falan daha küçük.

SelinTuksal

En az 1,5 aylık olana kadar süt annede kalsın.

Nnothing003

Anne kediler başka kediyi emzirmez diye biliyorum

ursaminor

Yanlış biliyorsunuz. Anne kedilerin hormonları onları köpek, ördek vs. yavrusuna bakmaya bile teşvik ediyor genelde.
Bu henüz çok minik bir bebek ve annesinden erken ayrılması ömrünün kısalması anlamına geliyor :(

Nnothing003

Peki arayacagım teşekkürler

Nnothing003

kakasını yaptıı çok mutluyum hepinize cok tesekkur ederim