Kedimin Göbeği Ne Kadar Normal

Nnothing003

Bana göbeği şişmiş gibi geliyor arkadaşlar sizce bu göbek normal mi fazla mı yediriyorum acaba

26 CEVAP

Nnothing003

Aşısı daha yapılmadı daha çok küçük diye 2 3 haftaya kadar yapılacak

Ozzge

2 aydan önce kesinlikle aşılarını başlamayin zaten bünyesi kaldırmaz.bebişin karnı biraz gazlı mamasını çok mu hızlı içiyor besleme aralıklarını kısa tutun ki sabirsizca içerken çok hava yutmasin.her beslemenin ardından gazını alıyor musunuz? Çişini yaptırırken kasıklarına hafif baskı uygulayın masaj yaparak ki kakasını da yapabilsin o esnada gaz da çıkartıyorlar o şişkinlik hemen iniveriyor :)Her bebekte olduğu gibi bu şişlik normal tabi gazdan dolayı .Mutlu büyütün

Nnothing003

Mamasını cok hızlı içiyor evet mutlaka alıyorum gazını çişini yaparken hiç dokunmadım kendiliğinden yapıyor kakasını da ardına

Sutunannesi

Yavrulara annelerden iç parazit geçebiliyor şişlik belki iç parazitten kaynaklanıyor olabilir. Büyüdüğünde direk iç parazit yapılmasında fayda var geciktirilmeden. Maşallah bebişe

Nnothing003

Şuanda bile yaramaz avcılıklara da başladı

Elif12345

Göbeği şişse büyük ihtimal paraziti vardır her yavru dA olur çok fazla süt tozu vermeyin

Nnothing003

Ne yedirebilirim başka

Nnothing003

Ne yedirebilirim başka

Nnothing003

Ne yedirebilirim başka

Elif12345

Minik kedi biberonuna yavru için olan yaş mamalardan alıp çay kaşığıyla biberonun içine 3 te 1 i kadar doldurun üstüne ılık su birazda biberonun ağzını genişletirseniz he yavaş yavaş mamaya alışır hem tadını sever hemde sulu olacağı için midesine dokunmaz

Nnothing003

Yaş mama mı kuru mama mı