Kedime İsim Ariyorummmm

GmMg

Yeni kedi aliyorum farkli bir isim istiyorum alacagim kisiden cinsiyetini ogrenemedim ona gore disi erkek isimler onerirmisiniz

20 CEVAP

GmMg

Bunlar bile klasik geliyor bana yaa

GmMg

Boyle cok farkli birsey istiyorum herkesin kedisi kendine essiz ya bende oyle istiyorum iste essiz benzersiz olsun cok tesekkur ederim yorumlariniz icin :)

ayseeny

kedinizi ilk gördüğünüz an içinizde nasıl bir his uyanırsa, aklınızdan gönlünüzden neler geçerse onu koyun :)

GmMg

Cinsi scotish straight cinsiyetinide ogrendim arkadaslar erkekmiss :) Coco ya da Puki diyorum ben sizce hangisi :) baska bir soruyle fotografini ve anket yapicam bakarsaniz cok sevinirim :)