Kedimin Canı Sıkılıyor

mehmetkaplan

Merhaba yine ben.
Sabah 5.30 da işe gidiyorum ve akşam 5 de eve geliyorum kedimin bir sürü oyuncağı var canı sıkılmaz diye düşünüyordum fakat oynamıyor onlarla pek. eve gelince bazen yorgun oluyorum ama o gözümün içine bakıyor 1 saat seviyorum oynuyorum sonra yemekti oydu buydu saat 12-1 oluyor yatıyorum yatarkende yanımda yatıyor o zamanda seviyorum gurul gurul uyuyoruz. merak ettiğim kedilerin bıkmadan oynayabileceği oyuncak var mı? yada siz napıyorsunuz?

16 CEVAP

glytrksvr

Zeynepgurgen benim oğlumda ben yokken manasına dokunmuyor.Ben eve gelince iki etrafımda dönüp mama kabına gidiyor ona sadece yemeği hatırlattığımı düşünüp üzülüyordum.Anladımki biz yokken enerji toplamak için uyuyor;)