Evde Beslenebilecek Küçük Irk Köpek ? Tavsiyeleriniz ?

petpati

biz 5 kişilik bir aileyiz ve evde beslenebilecek ısırmayan, havlamayan eğitimi kolay, insan canlısı küçük ırk bir köpek arıyoruz

21 CEVAP

asyamm

bence yorkshire al süper köpek

sude24sena

ama chihuahua küçük ama vahşidir kendinden büyük köpekleri tehdit eder. yine de evde bakılabilir çok zeki bir köpektir ve gözleri çok tatlıdır boyları kediden biraz büyüktür amerikada onları çanta ile taşırlar

fenerrsena43

Chihuahua - pug olabilir

GOZDEMAYLO

boo pomerian

gokceyigit

alman pincher çok zeki ve sevimli apartman yaşamı için çok uygun bir cins

Ayse_naz_G

pug ve fransız bulldog olabilir :)