İçeriği Sağlıklı Kedi Maması Önerisi Ve Taşıma Çantası?

merve2990

Öncelikle 12 aylıktan küçük yavru için en içeriği ********** hangisidir size göre? ayrıca fotoğrafta gördüğünüz tip çantalardan kullandınız mı? almayı düşünüyorum hemde ev niyetine kullanırım diye ne dersiniz bana sanki delikleri küçük göründü kullananlar varsa yazabilirmi teşekkürler

17 CEVAP

eltarcin

Mesaj olarak attım :)

eltarcin

Fikriniz için teşekkürler :) Ama maalesef karton olsun olmasın fark etmiyor.Daha geçen gün parke kemiriyordu :D Neyse en azından fikrinizi deneyeyim de biraz olsun önleyelim.Umarım plastiği yemeye kalkışmaz :D