Kısırlaştırılmış Kedi Kızgınlık Dönemine Girer Mi?

godsbullet

Erkek kedim kısırlaştırılmış durumda, sahiplenmeden bi hafta önce ameliyat olmuş. ama kızgınlığa giriyor resmen. bu durum normal mi acaba?

19 CEVAP

Cansumuezza

Ameliyat olali 6 ay geçti ve hala şiddetli kızgınlık mı geçiriyor yani

NSukun

Evet hatta dişi bulursa çiftleşir bile ama çocuğu olmaz yinede kistlasmadan onceki kadar çekilmez olmuyor zaman geçtikçe bitiyor

Buraxbey

Bende kedimi (erkek) hafta sonu kısırlatırdım yaklaşık 7 aylık bugün sanki şortumla çiftleşir gibiydi cinsel uzvu belirgindi ama burdaki ve netteki yorumlarda okuduğum bahsedilen miyavlama koku bırakma vs gibi davranışlar sergilemiyor operasyon olalı daha 1 hafta olmadı henüz bunlar normal mi

Zezemm

Işte bu yüzden kızgınlık yaşama aşamasına gelmeden kısırlaştırma daha sağlıklı demişti doktorumuz. 8 aylıkken ve hiç bu duyguyu yaşamadan kisirlastirildi. Umarım doğrusu budur.