Fitmin Kedi Maması

BiciriginAnnesi

Merhabalar arkadaşlar
Fitmin kedi maması hakkında yardımcı olursanız sevinirim kullanıp memnun kalanlar var mı?
Fiyat olarak biraz yüksek ama içeriğine baktığım kadarıyla iyi gibime geldi

Tavsiye eder misiniz?

16 CEVAP

BiciriginAnnesi

Suan kisir mamasını kullanıyorum guzel biraz zor alıştı bizimki dışkısı ne çok sert ne yumuşak tuyleri mukenmel yapıyor onu söylemek istedim yumuşacık ve parlıyor kürkü biraz zor alisiyorlar oda normal exclusiondan geçiş yaptım 10 güne yaydim geçişi fitmin et orani daha fazla o yüzden harmanliyarak geçiş yapın derim eski mamasiyla

Alırsam eski mama ile karıştırıp veririm bende geçişi biraz uzun tutarım bir kedimin sindirim konusunda hassas bir mideye sahip olduğu için gerçi yermi yemez mi bilmiyorum da seçici olduğu için mecburen yiyecek bir de bu mamayı deniyim
Teşekkür ediyorum