Kedim Artık Pati Masajı Yapmıyor

burlo

oyun oynuyoruz birlikte uyuyoruz hep yanındayım çalışmıyorum neden böyle oldu hiçbir fikrim yok çok üzülüyorum. Bu durumla karşılaşan başka biri var mı

20 CEVAP

Anonymus827062

Kedilerin büyüdükçe huylarinin değiştiğini kendi kendine yetebilme özelliğini kazanması durumunu kabullenemiyoruz malesef. Yavru iken yaptığı hal ve tavırları büyüdükçe kayboluyor. Artık cani isterse yaklaşmaya hatta sevdirmeye başlıyor. Kedi sık boğaz etmeye gelemez

burlo

yanımdan ayrılmıyo asla birden yapmayı bırakınca çok üzüldüm

Breda

Diyecek bir şey bulamadim.. Ifade etmek istedim.. Belki de diyemedim..

Marlo

Evet ben ilk gördüğümde kızgınlıga girdiğini düşündüm

zeynepgurgen

Ben onun açısından korkmalı mıyım diye düşündüm. Benim için bir sıkıntısı yok. Geçmişini bilmiyorum çünkü biz onu sokakta bulduk. Ne şartlarda büyüdü bir fikrim yok.