600 Tl Kan Testi Normal Mi????

dilex

Arkadaslar bir suredir kedim de hapsurma ve hafifte olsa gozde akinti var.veterinerim kan testi yapalim dedi sadece ust solunum yolu teshisi icin yapilabilicek kan testi yok mu ? Bir kac tane kan testi soyledi ve total de 600 tl tutuyor dedi.hic bilgim yok.bu rakam normal mi ? Bilgisi olan arkadaslar paylasirsa memnun olurm.tesekkurler

20 CEVAP

muffincatt

benim kızımda üst solunum yollarındaki enfeksiyondan dolayı tedavi gördü öyle kan testi bilmem ne diye bana bi hesap cıkarmadılar yani bence başka bir veterinere daha danışın 600 tl nedir operasyon fiyatları bile o kadar pahalı değil

Elfffff

Merhaba izmirde misiniz? İzmirdeyseniz önerebileceğim bir veteriner var

zuhall

istanbul avcilar veteriner fakultesine gitmistik kedimiz hasta oldugunda.
60 tl muayene ucreti,hemogram ve biokimya icin 160tl, 60tl kan parazit arastirmasi icin odemistik
yani devlet kurumu bile olsa 300 liraya yakin para harcadik. rontgeni,takilan serumu vs saymiyorum bile.
bildigim kadariyla bakilan her birim icin ayri ucretlendirme mevcut. mesela biokimyada bakilan her enzim fiyati arttiriyor gibi.
yani eger veterineriz kapsamli bir test yapacak ise ever 600 lira tutabilir. ama bir ust solunum yolu hastaligi icin bu testler gerekli midir onu bilemeyecegim..

Başka bir şey yapılmıştır sadece kan testi ucuz evet ama testlerin 2000 tllik bir fiyata kadar ulaşabileceğini biliyor musunuz

zuleyhaa

600 mü biz de üşüttüğünü düşündük röntgen ve muayene 40 tl kan testi yaptırmadım ama bu kadar olamaz umarım vermeyip başka bir veterinere götürmüşsünüzdür