Tarçın Artık Yok :(

eltarcin

Geçen seferlerde bir soru açmıştım Tarçın'ım Kayıp diye... Şu an nasıl yazacağımı bilemiyorum, ellerim titriyor... Fazla uzatmak istemiyorum. Tarçın artık, artık, yok... Dün gece birinin bahçesinde gördüm. Çok mutlu oldum. Yanına gittim ve... hareketsizdi. Bilmiyorum nasıl öldüğünü... Belkide ömrü bu kadardı... Ama onu petlerim bölümünden silmeyeceğim. O benim hala bir tanecik pisiciğim... Neyse dediğim gibi fazla uzatmak istemiyorum, ellerim titriyor... Bu yazıyı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim...
:(

24 CEVAP

zeynemila

Ben o duyguyu çok yaşadım şu ana kadar 7 kedi baktım yanımda sadece biri var. Elifle aynı yerde oturuyoruz ilk ben gördüm haber vermedim içi yanar diye. Ama o gördü işte. Veren Allah almasını biliyor. Benim acılarımda yanımda olan canım arkadaşım başın sağolun. Pisi anı ve tarçınlı nasıl unutacaksın bilmiyorum

eltarcin

Hepinize çok teşekkürler. Şu an buradan uzakta ve çok daha mutlu, arkadaşlarıyla, kardeşiyle beraber...
@zeynemila,
Cadı kalbimizde...

SelinTuksal

elifcim arkadaşlara katılıyorum bende...

eltarcin

Arkadaşlar hepinize çok ama çok teşekkür ederim... Acım bir nebze olsun azaldı... Tekrar çok teşekkürler... Yeni bir yavru sahiplenmeyi istiyorum, arkadaşımın kedisinin yavruları olacak. Ailem gerçekten çok üzüldü. Fazla sevmeselerde içten içe seviyorlardı Tarçın'ı... Büyük ihtimalle 1-2 aya yeni bir yavrucak olabilir...
@zeynemila,
Lütfen bilmeden konuşma. Bu konudan fazla bahsetmek istemiyorum...

eltarcin

Teşekkür ederim... Bende çok, çok üzgünüm :(

eltarcin

Çok sağ olun...

eltarcin

Amin... Kimsenin başına gelmesin böyle bir şey... Çok, çok üzüyor insanı... Hiçbir şeye benzemiyor :(

zeynemila

Sade cadı olsa iyi. Küçük pisican kömür mila minik vedoğduğu gibi ölen mı mır

zeynemila

Mırmır