Bu Kanlı İshal Mi Acaba İgrenenler Bakmayın Lutfen

Kedimin kumunu temizlerken farkettim bi fotodaki birde kumda ufak ufak kirmiziliklar vardı bu kanli ishal mi ilk sizlere sormak istedim

18 CEVAP

Bir sorun yokmuş arkadaşlar dün gidemedik zaten kötü de değildi dışarı çıkıp gelen bi kedi olduğu için belki bisey yemiş ve o da bagirsagi kanatmis olabilirmiş teşekkür ederim yorumlariniz icin

Nazays

Bence iç parazit bir video göstermişti vetimiz ona benziyor ama siz götürün bi baksın derim

Bir sorun yokmuş goturduk