4,5 Aylik Kedim Hamile Kalabilir Mi?

Kedicicansu

4,5 aylık kedimi sıkılıyor diye dışarıya çıkarıyorum dün dısarıya cıkarttıgımda baska bir kediyle çiftlesirken gordum ama o daha cok kucuk... ve bugun normalde oturdugu yerde zıplarken bugun mama yiyor ve akşama kadar yAtıyor kucuk oldugu icin korkuyorum.hamile oldugundan supheleniyorum.dogumunda bi sakınca yada tehlike olur mu?(kucuk oldugu icin)

26 CEVAP

zeynepgurgen

Olcay Bey sizi yeniden sahalarda görmek ne hoş :D

Anonymus827062

Teşekkür ederim zeynepgurgen:)

Reyyanhan

Olcay34 kedinin kaç aylık olduğunu n Farkindamisn?

Kedicicansu

Çoğu zaman peşinde gidiyorum kendini koruyan ama yabancılara karşı çok uysal ve utangaç bir kedi bunuda göz önünde bulunduruyorum tabikide

Kedicicansu

Ğöğüs tasması degil lastikli ve şıngıraklı bir boyun tasması taktım çünkü göğüs tasması vicydunu çok sıkıyor ve onu çıkarmak için havada takla bile atıyor,yürüyemiyor hem geldiğinde seaini duyayım diye hemde onu sıkmssın diye onu taktım

Kedicicansu

Tasma ile çıkarıyorum ev kedisi oldugunu anlamaları için ve sesini duymak için

Kedicicansu

Dıları çıkaracağım zaman takmıştım zaten ama hiç iyi bi deneyim olmamıştı

Kedicicansu

Cins bir kedi ancak dışa4ıdaki kedilere ve köpeklerede uyum sağlayabiliyor

Alisip hep çıkmak istiyorlar sonra benim kedim çıkıyor mesela aşı falan var ama büyük erkek kedi dövmüş yarası var simdi açık bi yara yani böyle seyler olabiliyor çıkarmayın bence

Kedicicansu

#Olcay34 e4kek bir kedinin üstüne çıktığını ve ponçiğin bagirdigini gordum

Kedicicansu

Evde durmadan kizginliga girmis gibi hareketler yapiyordu baskada kedimiz olmadigi icin biraz saldim ama ciftlesecegini bilmiyordum durmadan boyle yorumlar yaziyorsunuz baska carem yoktu.onun ciftlesmesi veya ciftlesmemesi benim elimde degil