Kedim Çok Miyavliyor Neden

DAMI

Genel olarak miyavlamasini bisey soylemek istiyor die biliyorum mama su vb gibi uzun zamandir gozlemliyorum anlamadigim bir miyavlama hatta maw di her saniyesinde daha yukselen bir sesle kedim 10 aylik erkek kizginlik doneminde disilerin miyavlamasini baska biyerde okumusdum ben uyurken basucuma geliyor ve susmayan bir miyavlamayla hergecenin yarisinda beni uyandiriyor sizce sebebi nedir bu durumu yasayan varmi aranizda

16 CEVAP

Kedicicansu

Ya kızgınlık olabilir çünkü kedinizin yaşı gelmiş.ama bu sadece kızgınlık anlamına gelmiyor,bir sorunuda olabilir.vete götürün.ama genel olarak kızgınlık