Kediniz 1 Kere Kustu Ve İshal Oldu Diye Veterineriniz 2 Gün Burada Gözlemliyeyim Dedi Mi?

SelinTuksal

hiç öyle bir durumlşa karşılaşatınız mı, bu normal mi?

19 CEVAP

Bence de sacma 1 kere kusan kedi veterinerde nicin kalsin ki?ben veterinere bir sey danismistim antibiyotik tedavisi dedi ya nasil anladin antibiyotik tedavisi oldugunu daha kediyi getirmedim nasil teshis koyup tedavi plani yaptin sayin veteriner...ve sonuc olarakta goturmedim.

Siyah_beyaz

para için yapıyor kedileri alın lütfen

Friolero

@SelinTuksal hangi veterinere gidiyorsunuz? Memnunsunuz diye sordum. Ben de veteriner arayışındayım :)

Anonymus827062

Selin bana göre saçma geldi sadece kusma ve ishal için tekrarlanmayan bir durum için gözlem de neyin nesi. Hem tuhaf hem saçma. Her ikisi de ilaç ile kolayca atlatilabilecek durumlar. Ki böyle olduğu halde evde belli bir süre takip edilmeden müşahade kararı şaşırtıcı