Parazit Asisi Kedi İcn

Hilakyol

Oncelikle ilginiz icin sag olun !
Kedime ne sıklıkla parazit aşısi yaptirmam gerekiyor ic ve dis ? Kac ay sonra yeniden asi icin goturmeliyim? Ne kadar sure gecikirse pire bit yada ic parazit olusur ?

18 CEVAP

Feronia

Köpeğimin açıklamasını okuyabilir isteyen...

edy

anlamicam evet:)aşı ve kanser etmek?çocuk aşılarıda kısırlık yapıyo dimi...neyse kendi kararınız tabi ama iyi niyetli davranıp hayvanınıza ve kendinize kötülük yapıyosunuz

edy

çocuk aşılarından kastım insanlardı yani düşüncenizin çocuğum kısır olur korkusuyla aşı yaptırmayan ebeveynler gibi olduğunu söylemek istedim